Copywriting

Hľadáš profesionálneho copywritera, ktorý by ti pomohol s tvorbou obsahu pre tvoj eshop alebo web stránku? Sme tu pre teba!

 

Ponúkame ti kvalitné služby v oblasti tvorby obsahu. Postaráme sa o to, aby tvoj obsah bol atraktívny, zaujímavý a predovšetkým účinný. Naši copywriteri ti vytvoria unikátny obsah, ktorý bude presne zodpovedať tvojim potrebám a cieľom.

 

Kontaktuj nás a dozvieš sa viac o našich službách copywritingu. Ponúkaeme ti individuálny prístup a spoločne vytvoríme úspešný obsah pre tvoj eshop alebo web stránku.

tvorba web stránok,

Čo všetko od nás môžeš očakávať?

  • Texty pre web stránku
  • Články pre tvoj blog
  • Texty pre reklamy
  • Texty pre letáky
  • Texty pre časopisy
  • Vytvorenie sloganov

Ako dlho trvá copywriting?

Copywriting je proces, pri ktorom sa vytvára obsah pre rôzne účely, ako napríklad pre eshop alebo web stránku. Časová náročnosť copywritingu závisí od mnohých faktorov, ako je napríklad rozsah témy, počet slov alebo počet stránok.

 

Vo všeobecnosti sa dá povedať, že tvorba obsahu pre jednu stranu trvá približne 1-2 hodiny. To znamená, že pri tvorbe obsahu pre web stránku s 10 stranami by sme potrebovali 10-20 hodín. Samozrejme, časová náročnosť sa môže líšiť v závislosti od individuálnych požiadaviek zákazníka.

 

Ak hľadáš copywritera, kontaktuj nás a dozvieš sa viac.

Aká je cena za copywriting?

Tu sa to dá jednoducho vypočítať. Cena za normostranu pri copywritingu je 35 € / normostrana. Vždy sa spočíta počet znakov a na základe toho sa vypočíta finálna cena za copywriting. Jedna normostrana obsahuje 1800 znakov.