Firemná identita

Pomôžeme tvojej značke preraziť:

Dizajn loga, dizajn sociálnych médií, webdizajn, dizajn firemných materiálov, manuál k dizajnu.

tvorba loga

Firemná identita je prvý krok k budovaniu značky.

Podnikať a nebudovať svoju značku je strata času. Značka je lákadlo na nových zákazníkov, ale aj budovanie verných, ktorí sa k tvojím službám a produktom vrátia, len kvôli tomu lebo majú radi tvoju značku. Každá známa značka má svoju firemnú identitu. Buď aj ty odlišný a svoj biznis posuň na vyššiu úroveň. Nechaj si urobiť firemnú identitu.

Čo všetko obsahuje firemná identita?

Logo je len začiatok, ale bez loga sa pohnúť nevieme. Takže ako prvé ti vytvoríme logo alebo ak už logo máš, tak sa pozrieme, či sa dá použiť a ak nie tak ho trochu upravíme. Ako druhé urobíme potrebné predmety podľa oblasti podnikania. Ak máš reštauráciu alebo kaviareň, tak ti vytvoríme jednotný štýl pre menu, nápojový lístok, šálky, taniere, prípadne iné predmety, ktoré uznáš aj ty za vhodné. Následne sa urobí dizajn pre web, vizitky, perá a nejaké propagačné materiály podľa potreby. Ak podnikáš v inej sfére, tak firemnú identitu ušijeme na mieru pre tvoje podnikanie.

Aká je cena za vytvorenie firemnej identity?

Cena záleží na tom v akom zameraní je tvoje podnikanie a koľko predmetov potrebuješ. Samozrejme cena bude férová a za cenu, ktorú zaplatiť dostaneš kvalitnú firemnú identitu. Ponuku ti prichystáme zadarmo, stačí nám napísať 😊