Online reklama na Facebooku a Instagrame

Podnikáš a nedarí sa ti zviditeľniť sa alebo zvýšiť predaj svojich služieb a produktov? Reklama na Facebooku je dosť výkonný spôsob, ako to napraviť.

 

Ponúkame ti profesionálne služby online reklamy na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram. Ako špecialisti na online reklamu ti pomôžeme zvýšiť návštevnosť a predaj tvojho eshopu alebo web stránky.

 

Postaráme sa o vytvorenie atraktívnej reklamy a jej cielené zobrazovanie na Facebooku a Instagrame. Reklama na Facebooku a Instagrame je jednou z najúčinnejších foriem online reklamy a môže priniesť veľký nárast návštevnosti a predaja.

 

Kontaktuj nás a dozvieš sa viac o našich službách online reklamy na sociálnych sieťach. Spoločne vytvoríme úspešnú reklamu na Facebooku a Instagrame a prinesieme ti nových zákazníkov. Napíš nám a poradíme ti. Konzultácia je zdarma 😊

tvorba web stránok,

Ako začať s online reklamou?

Reklama na Facebooku a Instagrame ako najlacnejšia cesta pre začiatok v propagovaní

Na Facebooku je dnes už každý. Pozerá si tam príbehy, príspevky, videá a niekedy sa nedokáže odlepiť od tejto siete celé hodiny. Je to možno nezdravé, ale pre tvoju reklamu je to veľké plus. Práve preto, že táto sieť je stále najviac navštevovaná, je ihneď po spustení reklamnej kampane na Facebooku vidieť výsledky. Ľudia tvoju reklamu uvidia do pár hodín od spustenia a ak je to správne nastavené a tvoje podnikanie ma potenciál, tak to dokáže priniesť veľa zákazníkov za krátky čas.

Aká je cena reklamy na Facebooku a Instagrame?

Cena reklamy je podľa vlastného rozpočtu. Ak chceš mať reklamu na Facebooku a povieš si, že chceš minúť mesačne 200 €, tak to nastavíme tak, aby si neminul ani o cent viac. Mimo iných parametrov pre fungovanie reklamy je dôležitý aj rozpočet pre reklamu. Cena za reklamu by nemala byť len nastrelená, ale správne určená na základe marže pre služby alebo produkty, ktoré predávame. Kompletné vymyslenie a nastavenie reklamy ti zabezpečíme. Chceš sa niečo opýtať? Kľudne nám napíš, konzultácia je zdarma.