Online reklama na Google

Ponúkame ti profesionálne služby online reklamy na Google. Ako špecialisti na reklamu na Google ti pomôžeme zvýšiť návštevnosť a predaj tvojho eshopu alebo web stránky.

 

Postaráme sa o vytvorenie atraktívnej online reklamy a jej cielené zobrazovanie v Google. Reklama na Google je najpresnejšia forma online reklamy a môže priniesť veľký nárast návštevnosti a predaja.

 

Kontaktuj nás a dozvieš sa viac o našich službách online reklamy na Google. Spoločne vytvoríme úspešnú reklamu na Google a priniesieme ti nových zákazníkov.

 

Nestrácaj čas a napíš nám, konzultácia je zdarma. 😊

tvorba web stránok,

Ako začať s online reklamou?

Reklama na Google – reklamné kampane, ktoré privedú zákazníkov

Reklama na Google je síce drahšia ako reklama na Facebooku, ale je omnoho presnejšia a výsledky sú o niečo vyššie. Reklamné kampane na Google sa dajú lepšie vyhodnocovať a obsah reklamy sa dá zobraziť správnemu publiku, čo vedie k zvýšeniu návštevnosti tvojej web stránky = zvýšenie predaja služieb alebo produktov. Nedovolíme si tvrdiť, že reklama na Google je lepšia ako reklama na Facebooku, ale pre každé podnikanie je potrebné pristupovať individuálne a určiť správnu stratégiu pre marketing a tvorbu online reklamy.

Aká je cena reklamy na Google?

Cena reklamy je podľa vlastného rozpočtu. Ak chceš mať reklamu na Google a povieš si, že chceš minúť mesačne 200 €, tak to nastavíme, tak aby si neminul ani o cent viac. Mimo iných parametrov pre fungovanie reklamy je dôležitý aj rozpočet pre reklamu. Cena za reklamu by nemala byť len nastrelená, ale správne určená na základe marže pre služby alebo produkty, ktoré predávame. Kompletné vymyslenie a nastavenie reklamy ti zabezpečíme. Chceš sa niečo opýtať? Kľudne nám napíš, konzultácia je zdarma.