/ Služby / Reklama na Google, Facebooku a Instagrame

Digitálna Reklama: Zviditeľnite sa na Google, Facebooku a Instagrame!

Využite našu ponuku a získajte najnovšie a najefektívnejšie stratégie digitálnej reklamy pre platformy Google, Facebook a Instagram. Postaráme sa o to, aby sme zviditeľnili vašu značku, zvýšili návštevnosť a pomohli vám dosiahnuť úspech v online svete.

 

Naša ponuka pre digitálne reklamy

Reklama na Google

Maximálny dosah, presné zacielenie a spoľahlivý výsledok. Vytvoríme vám efektívnu reklamnú kampaň vo vyhľadávaní Google, aby sme oslovili správnu cieľovú skupinu. Postaráme sa o pravidelnú údržbu kampane a optimalizácie rozpočtu, pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Cena od:

150 € / mesiac

Reklama na Facebooku a Instagrame

Oslovte svojich potenciálnych zákazníkov prostredníctvom reklamy na najväčšej sociálnej sieti. Na Facebooku nevznikajú iba interakcie, ale budujú sa aj značky. Vytvoríme atraktívny obsah, ktorý hneď zaujme vašu cieľovú skupinu, a prenesieme vašu značku do sveta, kde sa stáva súčasťou každodenného života používateľov.

Cena od:

100 € / mesiac

*Momentálne aj bonus v hodnote 450 € pre rozbehnutie reklamy.

Kontaktný formulár

Kontaktujte nás a začnite s efektívnou digitálnou reklamou pre váš biznis! Objednajte si u nás zdarma konzultáciu, kde sa dozviete viac. Vyplňte formulár nižšie a my Vás kontaktujeme.

    Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov v tomto formulári.

    Preferujete radšej telefonický kontakt?

    Zavolajte nám na 0948 954 650!