SEO Optimalizácia

Hľadáš spôsob, ako zlepšiť pozíciu tvojho eshopu alebo web stránky vo vyhľadávačoch? Skús SEO optimalizáciu! Ako špecialisti na SEO ti ponúkame komplexné služby SEO optimalizácie pre vyhľadávače.

 

Postaráme sa o to, aby tvoja web stránka alebo eshop boli lepšie nájdené vo vyhľadávačoch ako Google, a tým zvýšiť návštevnosť a predaj. Vyriešime technickú optimalizáciu a obsahovú SEO optimalizáciu ako aj iné SEO taktiky.

 

Kontaktuj nás a dozvieš sa viac o našich službách SEO optimalizácie. Spoločne zlepšíme pozíciu tvojho eshopu alebo web stránky vo vyhľadávačoch a prinesieme ti nových zákazníkov.

 

Tak smelo do toho a kontaktuj nás. Za konzultáciu sa neplatí 😊

 

tvorba web stránok,

Aká je cena za seo optimalizáciu?

Tak ako vytvorenie web stránky, tak aj SEO Optimalizácia je celkom komplexná vec a cena za SEO optimalizáciu je preto individuálna. Je dôležité najskôr spoznať tvoju web stránku a získať informácie, či už bol nejaký pokus o SEO optimalizáciu a ak bol, ako zle to dopadlo 😊 Kľudne nám môžeš napísať, aby si sa dozvedel, aká bude tvoja približná cena za SEO optimalizáciu tvojho webu. Za opýtanie sa predsa neplatí. Ponuku a základnú analýzu ti urobíme zdarma 😊

Aký je postup pri SEO optimalizácií?

  • Najprv sa s tebou zoznámime 😊
  • Zistíme, či si už nejakú SEO optimalizáciu skúšal alebo či ti SEO niekto robil a vyhodnotíme, ako veľmi zle to dopadlo😊
  • Následne si urobíme SEO analýzu a vyhodnotíme, čo je dobré a čo by bolo potrebné upraviť
  • Ak uznáme, že je potrebné doplniť/upraviť texty, tak to približne spočítame a doplníme do ponuky copywriting. Pre SEO optimalizáciu je totiž dôležité mať jedinečný obsah.
  • Následne ti predstavíme našu ponuku pre SEO optimalizáciu a vysvetlíme čo treba urobiť
  • Po schválení cenovej ponuky sa pustíme do práce a zabezpečíme ti nepriestrelnú SEO Optimalizáciu, aby si bol v popredných priečkach
  • Vidíš úplne jednoducho 😊

Čo by si mal ešte vedieť o SEO optimalizácií?

SEO Optimalizácia

Niekedy, aby sme splnili nejaké podmienky vyhľadávania pre SEO optimalizáciu, je nutné zasiahnuť aj do web stránky. Ak je totiž web stránka zle naprogramovaná alebo vytvorená cez nejaké lacné šablóny, tak väčšinou to je vtedy aj drahšie.

Ale nič sa neboj, ak je s web stránkou problém a malo by to brániť kvalitnej SEO optimalizácií, tak ti to povieme ešte pred začatím, aby sme sa nedostali do situácie, že ty zaplatíš za SEO optimalizáciu a potom ti povieme, že treba ešte prerobiť aj web stránku. Cenu za SEO optimalizáciu, ktorú ti dáme na začiatku po analýze je fixná a ak si niečo nevšimneme, tak to musíme urobiť zadarmo 😊

Online marketing

Ani s kvalitnou web stránkou nebudeš hneď vo vyhľadávaní. Preto je potrebné urobiť marketing a spustiť reklamné kampane.

Reklamné kampane ti vieme zabezpečiť pomocou Facebooku a Instagramu (teraz už meta) a tiež pomocou Google. Tam pekne odprezentujeme tvoju firmu alebo podnikanie a prilákame ľudí, aby si pozreli tvoju novú web stránku.

Čím viac ľudí príde na tvoju web stránku, tým lepšie priečky dosiahneš so svojou web stránkou vo vyhľadávaní Google (veľmi laicky povedané 😊).