Správa sociálnych sietí

Kľúčovou súčasťou online marketingu je správa sociálnych sietí, ako je napr. Facebook a Instagram. Správa sociálnych sietí ti pomôže efektívne zvýšiť povedomie o značke a zlepšiť jej reputáciu. S našou pomocou dosiahneš jednoduchšie svoje ciele. Ponuku ti pripravíme zadarmo 🙂

tvorba web stránok,

Správa sociálnych sietí - efektívny nástroj pre získavanie nových zákazníkov.

Čo všetko obsahuje správa sociálnych sietí?

Správa sociálnych sietí zahŕňa širokú škálu aktivít zameraných na spravovanie a riadenie online prítomnosti spoločnosti alebo jednotlivca na sociálnych sieťach. Tieto aktivity môžu zahŕňať: prípravu grafiky pre príspevky, pridávanie nového obsahu na sociálne siete (príspevky, obrázky, videá atď.), moderáciu komentárov, reagovanie na správy od zákazníkov na sociálnej sieti, riešenie problémov s účtom sociálnej siete. Nezabudni, že správa sociálnych sietí môže prispieť k zlepšeniu reputácie značky, zvýšeniu povedomia o nej a zvýšeniu predaja produktov alebo služieb.

 

Aká je cena za správu sociálnych sietí?

Cena za správu sociálnych sietí je určená na základe dohody, čo všetko od nás chceš, aby sme robili. Ak chceš, aby sme len pridávali príspevky na sociálne siete, tak ti pripravíme ponuku len na túto časť. Ak chceš zase kompletnú správu sociálnych sietí, tak cena tiež záleží na množstve príspevkov, komentárov a času strávenom na sociálnych sieťach. Vždy je dohodnutý budget na mesiac a do toho sa musíme zmestiť.