Tvorba eshopu, kvalitne a s moderným dizajnom.

Chceš si otvoriť e-shop a hľadáš niekoho, kto ti ho dokáže vytvoriť?

 

Sme tu pre teba! Zver nám do rúk tvorbu tvojho eshopu a veríme, že budeš na 100% spokojný.

 

Kvalitný eshop za rozumnú cenu bez zbytočných mesačných poplatkov.

Znie to dobre že? Tak klikaj na tlačidlo nižšie a kontaktuj nás. Za opýtanie nič nedáš a ponuku ti vytvoríme zadamo 🙂

 

 

 

 

 

 

 

tvorba web stránok,

Čo je to responzívný dizajn web stránky?

Zobrazenie web stránky na každom zariadení správne. Presne táto veta najlepšie vystihuje responzívny dizajn web stránky. Ale o čo v skutočnosti ide? Ide o rôzne pravidlá, podľa ktorých sa má obsah web stránky prispôsobovať veľkosti displeja. Ak je správne vytvorená web stránka, tak obsah, ktorý uvidíš na veľkom monitore počítača, musíš správne vidieť aj na notebooku, tablete a hlavne na mobile. Veď dnes už predsa každý surfuje na internete a prezerá web stránky cez mobil.

Aká je cena za tvorbu eshopu?

Záleží od toho, čo potrebuješ,

ale cena za vytvorenie eshopu je férová.

Každý eshop robíme na mieru, preto ti cenu

za vytvorenie eshopu hneď nepovieme.

Ak chceš, môžeme ti vytvoriť ponuku pre vytvorenie eshopu zadarmo 😊

Eshop na splátky?

Vieme, že eshop je pre začínajúceho podnikateľa celkom náročná položka na financie. Preto ti vieme dať eshop aj na splátky. Dohodneme sa, či nám zaplatíš na 2x, 3x, 4x alebo podľa potreby prispôsobíme platbu za eshop😊

Stretli sme sa už aj s lacným eshopom. Začínajúci podnikatelia niekedy za účelom zníženia nákladu si zaobstarajú lacný eshop, či už od študenta, ktorý to urobí za drobné alebo si eshop snažia vytvoriť svojpomocne.

Nerob to! Ak nechceš vyhodiť peniaze za zbytočný eshop, ktorý nemusí fungovať správne a nebude sa zobrazovať vo vyhľadávaní Google, tak si radšej za eshop priplať.

Zase, aby si si nemyslel, ani my nezoberieme za eshop tisícky eur, ale každý eshop, ktorý vytvoríme má svoju hodnotu 😊.

Máš už eshop, ale cítiš, že by si ho chcel prerobiť alebo opraviť?

Nie je problém! V našej ponuke nájdeš aj služby prerobenia alebo opravy eshopov. Postaráme sa o to, aby tvoj eshop bol aktuálny, atraktívny a funkčný. Kontaktuj nás a dozvieš sa viac o našich službách prerobenia alebo opravy eshopov. Nečakaj a začni s prerábaním alebo opravou tvojho eshopu už dnes!

Ako tvoríme eshop?

Pri tvorbe e-shopu platí to isté ako pri tvorbe web stránky. Záleži na náročnosti projektu a od toho sa určuje platforma, na ktorej eshop vytvoríme. Ak sa jedna o menší eshop, tak ho staviame na redakčnom systéme WordPress. Ak sa jedna zase o veľký projekt, tak po konzultácií zvážime, či by nebolo vhodnejšie programovať v PHP na Laraveli. 

 

Dnes už máme aj pre WordPress rôzne možnosti prepojenia eshopu s kuriérskymi spoločnosťami, heurekou, platobnými bránami prípadne účtovným programom, ktorý používaš. Eshop na WordPresse sa už dnes vie vyrovnať aj väčším eshopom.

 

Každý eshop tvoríme tak, aby si ho vedel editovať.

To znamená, že si vieš nie len meniť produkty a pridávať nové, ale dokážeš meniť celý obsah eshopu od "A" po "Z".

 

Eshop vieme vytvoriť už za 7 dní. Záleží na tom ako rýchlo si vymeníme informácie a ako náročný je projekt.

Získanie informácií

Povieš nám, čo potrebuješ a čo od eshopu očakávaš.

Náčrt

Interne si urobíme náčrt a prekonzultujeme to medzi sebou, aby eshop bol dokonalý.

Copywriting

Ty nám povieš stručne o čom eshop má byť a my ti k tomu prichystáme texty, s ktorými budeš mať nepriestrelné SEO pre vyhľadávače.

Grafický návrh

Pošleme ti ukážku, ako by tvoj eshop mohol vyzerať. Ak nebudeš spokojný, tak to prerobíme (to sa nám, ale nestáva často 😊 ).

Programovanie

Ak povieš, že grafický návrh je ok, tak začneme programovať. Ak nie, tak to nakreslíme inak.

Testovacie prostredie

Nasadíme eshop, aby sme si ho mohli pozrieť na živo, ale s obmedzeným prístupom, aby tvoj eshop zatiaľ nikto iný nevidel.

Spustenie

Ak je všetko ok, tak eshop spustíme a ty môžeš predávať. Potom už len ťa zaškolíme, aby si eshop vedel ovládať.

Čo by si mal ešte vedieť o eshope, predtým, ako si ho necháš vytvoriť?

SEO Optimalizácia

Nič neskrývame, preto ti to povieme na rovinu. Ak si necháš vytvoriť web stránku a čakáš, že hneď budeš vo vyhľadávaní Google, tak ťa musíme sklamať. Vytvorenie web stránky je jedna vec a presadenie sa na Google do popredných miest je zase niečo iné. K tomu, aby si bol vo vyhľadávaní na Google potrebuješ kvalitné SEO, respektíve SEO optimalizáciu. Vždy keď robíme ponuku pre zákazníka pridávame do nej aj cenu za SEO Optimalizáciu.

Je to dobrovoľná služba, takže si ju nemusíš dať urobiť hneď a niekto to ani neponúka 😊. Píšeme ti to tu preto, lebo určite natrafíš aj na lacnú web stránku, ktorá ťa vyjde pár drobných, ale po niekoľkých mesiacoch zistíš, že tvoja nová web stránka nie je vo vyhľadávaní Google. To bude najskôr preto, lebo lacná web stránka je na rýchlo urobená za či najnižšiu cenu ale dosť nekvalitne. Na oko to možno nevidíš, ale výsledky s ňou nebudeš mať žiadne.

Online marketing

Ani s kvalitným eshopom nebudeš hneď vo vyhľadávaní. Preto je potrebné urobiť marketing a spustiť reklamné kampane.

Reklamné kampane ti vieme zabezpečiť pomocou Facebooku a Instagramu (teraz už meta) a tiež pomocou Google. Tam pekne odprezentujeme tvoju firmu alebo podnikanie a prilákame ľudí, aby si pozreli tvoj nový eshop.

Čím viac ľudí príde na tvoj eshop, tým lepšie priečky dosiahneš so svojím eshopom vo vyhľadávaní Google (veľmi laicky povedané 😊).

Prečo by sme ti mali vytvoriť
e-shop práve my?

  • Jedinečné nápady
  • Bez hraníc
  • Rýchlosť
  • Responzivita
  • Bezpečnosť
  • SEO ready
  • Férový prístup
  • Jednoducho editovateľné
  • E-shop na mieru