/ Služby / Tvorba web stránok a eshopov

Kreatívna a kvalitná tvorba web stránok a eshopov na mieru za férové ceny. Vytvorené podľa najnovších trendov a optimalizované pre reklamy a vyhľadávače.

Základom úspešnej web stránky je rýchlosť, moderný dizajn, optimalizácia pre vyhľadávače a správne rozloženie obsahu, aby bol zákazník hneď zaujatý. Vedeli ste, že ak web stránka nezáujme zákazníka hneď na začiatku, tak už to nie je váš zákazník? Vymyslíme vám celý obsah a rozloženie sekcií tak, auzsby vám zákazníci neodchádzali.

Responzívny dizajn je dôležitý...

Zobrazenie web stránky alebo eshopu na každom zariadení správne. Presne táto veta najlepšie vystihuje responzívny  dizajn web stránky. Ale o čo v skutočnosti ide? Ide o rôzne pravidlá, podľa ktorých sa má obsah stránky prispôsobovať veľkosti displeja. Ak je správne vytvorená web stránka, tak obsah, ktorý uvidíte na veľkom monitore počítača, musíte správne vidieť aj na notebooku, tablete a hlavne na mobile. Veď dnes už predsa každý kto surfuje na internete používa svoj smartphone.

Jeden hovor môže vyriešiť všetky vaše otázky.

Ako u nás prebieha tvorba web stránky a eshopu?

Na základe vašej požiadavky si zhodnotíme, o akú náročnú tvorbu ide. Vyberieme správne pozadie systému a pripravíme k tomu content. Všetko spolu budeme dôkladne konzultovať, aby nedošlo k nedorozumeniu. Vypracujeme SEO optimalizáciu a následne vám naši grafici pripravia náčrt, ako by vaša web stránka mohla vyzerať. K náčrtu môžete mať samozrejme ešte svoje výhrady a môžete nám povedať, čo by ste chceli na webstránke ešte upraviť, odobrať alebo pridať. Následne po schválenom náčrte vám pripravíme dizajn na mieru.

Ak poviete, že ste s dizajnom spokojný, tak sa pustíme do programovania. Programovanie a samotná tvorba eshopu alebo web stránky, trvá na základe náročnosti projektu. Väčšinou bežný web vieme vytvoriť už do 3 dní. V prípade eshopu je to 5-7 dní. Po vytvorení, vám pomôžeme s výberom hostingu  (úložisko web stránky), registráciou domény (názov stránky) a následne vám všetko nastavíme a web presunieme k vám. Postaráme sa aj o pravidelnú údržbu a zálohovanie vašej web stránky. Vymyslíme ako často a kde zálohovať. Vaše zálohy bezpečne uchováme na externom servery, aby sme v prípade  problémov vedeli vašu web stránku alebo eshop jednoducho obnoviť.

Koľko stojí web?

Určite vás zaujíma aj aká je cena za tvorbu web stránky alebo eshopu.

 

V ponuke máme viacero možností ale platí:

Každý jeden projekt je individuálny a cenová ponuka je vypracovaná na mieru podľa potrieb. Webová stránka alebo eshop môže obsahovať rôzne funkcie a každý majiteľ chce mať svoju stránku alebo eshop prispôsobenú presne podľa svojich predstáv, bez zbytočných funkcií, ktoré nevyužije.

 

Spolupráca s nami je preto efektívna a cenovo výhodná – vieme váš projekt rozbehnúť aj s menším rozpočtom, pričom ušetrené peniaze môžete investovať do ďalších oblastí.

 

 

alebo

Vypočítať cenu online

Prečo by sme vám mali vytvoriť web stránku práve my?

  • Jedinečné nápady
  • Bez hraníc
  • Rýchlosť
  • Responzivita
  • Bezpečnosť
  • SEO ready
  • Férový prístup
  • Jednoducho editovateľné
  • Web stránka na mieru