Tvorba web stránok, kreatívne a za férové ceny.

Web stránku dokáže dnes vytvoriť už aj študent so základnými znalosťami počítača. Ale vytvoriť kvalitnú web stránku pripravenú na to aby sa zobrazovala vo vyhľadávaní Google a generovala zisk, to dokážeme zase my.

 

Postaráme sa o to, aby tvoja web stránka bola atraktívna, funkčná a responzívna. Nechaj sa inšpirovať inou web stránkou alebo nám daj voľnú ruku a my ti vytvoríme unikátnu web stránku presne podľa tvojich predstáv.

 

S nami môžeš len získať, tak nestrácaj čas zbytočnými pokusmi cez študentov a zver nám do rúk tvoj nový web. Ponuku na web stránok ti urobíme zadarmo 🙂

tvorba web stránok,

V rýchlosti o našej tvorbe

Vo Finestudio to robíme poctivo a na mieru. Nerobíme web stránky zo šablóny, ale vždy navrhujeme dizajn podľa podnikateľského zamerania, prípadne iného zadania klienta. Dokážeme vytvoriť od úplnej jednoduchej web stránky až po veľký komplexný projekt. Pred 10 rokmi sme začali práve web stránkami a až postupom času sme začali poskytovať ďalšie služby. Preto ak nám zveríš do rúk tvoju novú web stránku, tak urobíš ten správny krok k ceste za úspešným podnikaním.

Jednostránkové web stránky

Sú to web stránky, ktoré majú všetky potrebné informácie na jednej web stránke. Sú vhodné ako prezentácia firmy, produktu alebo služby.

Výhoda jednostránkovej web stránky:

 • Prehľadnosť – zákazník sa rýchlo dozvie potrebné informácie
 • Kratší čas zhotovenia takejto web stránky
 • Tieto web stránky sú vhodné pre podnikateľov a menšie firmy

Viacstránkové web stránky

Sú to web stránky, ktoré obsahujú viacero podstránok. Sú rovnako vhodné ako jednostránkové web stránky, ale keďže obsahujú viac podstránok, je možné na web stránky umiestniť viac obsahu.

Výhoda viacstránkovej web stránky:

 • Neobmedzené množstvo obsahu
 • Lepšie výsledky z hľadiska SEO Optimalizácie za kratší čas
 • Tieto web stránky sú vhodné aj pre veľké firmy

Čo je to responzívny dizajn web stránky?

Zobrazenie web stránky na každom zariadení správne. Presne táto veta najlepšie vystihuje responzívny dizajn web stránky. Ale o čo v skutočnosti ide? Ide o rôzne pravidlá, podľa ktorých sa má obsah web stránky prispôsobovať veľkosti displeja. Ak je správne vytvorená web stránka, tak obsah, ktorý uvidíš na veľkom monitore počítača, musíš správne vidieť aj na notebooku, tablete a hlavne na mobile. Veď dnes už predsa každý surfuje na internete a prezerá web stránky cez mobil.

Aká je cena za tvorbu web stránky?

Záleží od toho, čo potrebuješ.

Každá web stránka, ktorú vytvoríme je individuálna a je ušitá na mieru.

Preto aj cena web stránky je vždy vypočítaná na základe dohody,

čo bude web stránka obsahovať.

Web stránka na splátky?

Vieme, že web stránka je pre začínajúceho podnikateľa celkom náročná položka na financie. Preto ti vieme dať web stránku aj na splátky. Dohodneme sa, či nám ju zaplatíš na 2x, 3x, 4x alebo podľa potreby prispôsobíme platbu za web stránku 😊

Stretli sme sa už aj s lacnou web stránkou. Začínajúci podnikatelia niekedy za účelom zníženia nákladu si zaobstarajú lacnú web stránku, či už od študenta, ktorý to urobí za drobné alebo si ju snažia vytvoriť svojpomocne.

Nerob to! Ak nechceš vyhodiť peniaze za zbytočnú web stránku, ktorá nemusí fungovať správne a nebude sa zobrazovať vo vyhľadávaní Google, tak si radšej za web stránku priplať.

Zase aby, si si nemyslel, ani my nezoberieme za web stránku tisícky eur, ale každá web stránka, ktorú vytvoríme má svoju hodnotu 😊.

Máš už web stránku, ale cítiš, že by si ju chcel prerobiť alebo opraviť?

Nie je problém! V našej ponuke nájdeš aj služby prerobenia alebo opravy web stránok. Postaráme sa o to, aby tvoja web stránka bola aktuálna, atraktívna a funkčná. Kontaktuj nás a dozvieš sa viac o našich službách prerobenia alebo opravy web stránok. Nečakaj a začni s prerábaním alebo opravou tvojej web stránky už dnes!

Ako tvoríme web stránky?

Na základe náročnosti projektu určujeme, či pri tvorbe web stránky použijeme redakčný systém WordPress, alebo web stránku programujeme s rôznymi funkciami v PHP postavenom na Laraveli. Pri tvorbe web stránky kladieme dôraz na jednoduchosť, intuitívnosť a moderný dizajn. Práve tieto 3 veci sú cestou k úspechu. Samozrejmosťou je aj optimalizácia pre vyhľadávače, aby tvoja web stránka bola ľahko nájdená vo vyhľadávaní Google. 

 

Každú web stránku vytvárame tak, aby si ju jednoducho mohol editovať. Môžeš si v nej meniť obsah, obrázky, pridávať články, prípadne ak sa na to cítiš a máš základné znalosti, dokážeš si aj vytvoriť nové sekcie. Pred programovaním ti ešte stihneme urobiť dizajn, ktorý si môžeš pozrieť v PDF a ak povieš, že sa ti dizajn páči, tak ideme programovať.

 

Web stránku ti dokážeme vytvoriť už za 3 dní. Samozrejme záleží na tom, ako rýchlo si vymeníme informácie a ako náročný je projekt.

Získanie informácií

Povieš nám, čo potrebuješ a čo od web stránky očakávaš.

Náčrt

Interne si urobíme náčrt a prekonzultujeme to medzi sebou, aby web stránka bola dokonalá.

Copywriting

Ty nám povieš stručne o čom web stránka má byť a my ti k tomu prichystáme texty, s ktorými budeš mať nepriestrelné SEO pre vyhľadávače.

Grafický návrh

Pošleme ti ukážku, ako by tvoja web stránka mohla vyzerať. Ak nebudeš spokojný, tak to prerobíme (to sa nám ale nestáva často 😊 ).

Programovanie

Ak povieš, že grafický návrh je ok, tak začneme programovať. Ak nie, tak to nakreslíme inak.

Testovacie prostredie

Nasadíme web stránku, aby sme si ju mohli pozrieť na živo, ale s obmedzeným prístupom, aby tvoju web stránku nevidel nikto kto nemá.

Spustenie

Ak je všetko ok, tak web stránku spustíme a ty máš web hotový. Potom už len ťa zaškolíme, aby si web vedel ovládať.

Starostlivosť o web stránky

Každá web stránka môže byť napadnutá vírusmi alebo hackermi. Urobíme všetko preto, aby sme web stránku zabezpečili tak, aby sa jej nič nestalo. Pre poistku poskytujeme aj pravidelnú starostlivosť o web stránky. Tvoju web stránku budeme pravidelne zálohovať a aktualizovať, aby sa jej nemohlo nič stať. A ak by sa niečo na web stránke pokazilo, tak ti to jednoducho obnovíme zo zálohy.

A aké web stránky vlastne ponúkame?

Web stránka pre kadernícky salón

Web stránka pre hotely, penzióny, chaty

Web stránka pre nechtové štúdio

Firemná web stránka

Blog

Prezentačná web stránka

Web stránka pre lekára

Web stránka pre účtovníka

Web stránka pre výživového poradcu

Web stránka pre umelca

Svadobná web stránka

Web stránka pre advokáta

Čo by si mal ešte vedieť o web stránke, mal vedieť predtým, ako si ju necháš vytvoriť?

SEO Optimalizácia

Nič neskrývame, preto ti to povieme na rovinu. Ak si necháš vytvoriť web stránku a čakáš, že hneď budeš vo vyhľadávaní Google, tak ťa musíme sklamať. Vytvorenie web stránky je jedna vec a presadenie sa na Google do popredných miest je zase niečo iné. K tomu, aby si bol vo vyhľadávaní na Google potrebuješ kvalitné SEO, respektíve SEO optimalizáciu. Vždy keď robíme ponuku pre zákazníka pridávame do nej aj cenu za SEO Optimalizáciu.

Je to dobrovoľná služba, takže si ju nemusíš dať urobiť hneď a niekto to ani neponúka 😊. Píšeme ti to tu preto, lebo určite natrafíš aj na lacnú web stránku, ktorá ťa vyjde pár drobných, ale po niekoľkých mesiacoch zistíš, že tvoja nová web stránka nie je vo vyhľadávaní Google. To bude najskôr preto, lebo lacná web stránka je na rýchlo urobená za čo najnižšiu cenu, ale dosť nekvalitne. Na oko to možno nevidíš, ale výsledky s ňou nebudeš mať žiadne.

Online marketing

Ani s kvalitnou web stránkou nebudeš hneď vo vyhľadávaní. Preto je potrebné urobiť marketing a spustiť reklamné kampane.

Reklamné kampane ti vieme zabezpečiť pomocou Facebooku a Instagramu (teraz už meta) a tiež pomocou Google. Tam pekne odprezentujeme tvoju firmu alebo podnikanie a prilákame ľudí aby, si pozreli tvoju novú web stránku.

Čím viac ľudí príde na tvoju web stránku, tým lepšie priečky dosiahneš so svojou web stránkou vo vyhľadávaní Google (veľmi laicky povedané 😊).

Prečo by sme ti mali vytvoriť web stránku práve my?

 • Jedinečné nápady
 • Bez hraníc
 • Rýchlosť
 • Responzivita
 • Bezpečnosť
 • SEO ready
 • Férový prístup
 • Jednoducho editovateľné
 • Web stránka na mieru